Статті

У дорогу далеку: 5 лайфхаків щодо харчування

Як ви збираєтеся у дорогу? Завбачливо вибираєте вид транспорту, прокладаєте найзручніший маршрут, купуєте гарну валізу… А ще розраховуєте, що вдягти і куди піти. І це все робите завжди заздалегідь. І лише в останню хвилину згадуєте про харчування. Як правило, воно формується за принципом «якось буде!» І саме цей принцип згодом добряче псує багатьом враження про відпустку. Уникнути цього досить легко, якщо засвоїти декілька простих, але дієвих правил.

1.Беріть найпростіше

Поживний і корисний перекус абсолютно нескладно приготувати нашвидкуруч вдома. Для цього достатньо взяти улюблені овочі та фрукти, гарно вимити чи почистити їх і нарізати на зручні шматочки. Приміром, яблука та груші – скибочками, моркву та селеру – соломкою. Таку їжу найкраще розфасувати у зіп-пакети (їх часто використовують для заморожування продуктів) невеликими порціями і покласти у заплічник чи валізу. Такі перекуси завжди під рукою, і рухатися до мети своєї подорожі вам буде в кайф, адже ваш багаж легшатиме, а ви отримуватимете потрібне живлення.

2.Пам’ятайте про воду

У тривалих перельотах та поїздках організм зневоднюється швидше, ніж будь-коли. Тому намагайтеся випивати порцію чистої води щогодини. Майте на увазі, що солодкі газовані напої та пакетовані соки можуть… сприяти зневодненню і розбурхати апетит.

3.Не уникайте сухого

У дорозі стануть у пригоді горіхи або сухофрукти. От лишень перед тим, як розфасувати у пакети, підготуйте їх належним чином. Горіхи очистіть від шкаралупи, просмажте на деку у духовій шафі, а сухофрукти промийте окропом і просушіть паперовим рушником.

4. Оминайте швидке

Не варто надто захоплюватися харчуванням на заправках або в придорожніх кафе, де часто подають жирну і шкідливу їжу. Чіпси, сухарики, вафлі, бургери, картопля фрі, солодка газована вода теж не наситять вас: така їжа тільки «глушить» апетит на дуже короткий термін – до 1,5 години.

5. Купуйте знайоме

Якщо вся провізія закінчилася, то в дорозі купуйте продукти, максимально знайомі і звичні вам. Не спокушайтеся на екзотику або здешевлений сумнівний товар. Якщо вам нічого не сподобалося, то краще поголодувати. По-перше, «розвантаження» організму від їжі навіть корисне, по-друге, є велика ймовірність, що на наступній зупинці у вас буде можливість купити набагато привабливішу провізію.

6. Вживайте ферменти

Як би ретельно ви не добирали продукти і не слідкували за раціоном, все одно можливі форс-мажори у подорожі: шлунок починає буквально перебирати харчами і демонструвати своє незадоволення їжею чи режимом. Щоби позбутися неприємних симптомів, допомогти організму в перетравленні їжі та почуватися комфортно, потрібен мультиферментний комплекс. Він сприятиме налагодженню процесів травлення і обміну речовин, відновлюючи у такий спосіб роботу інших органів і систем. Коли організм отримує необхідний запас ферментів, поживні речовини засвоюються належним чином.

Добре допомагає перетравити усі компоненти їжі інноваційний засіб ЕНЗІБАР 6. Він має у складі шість травних ферментів: протеазу, амілазу, геміцелюлозу, ліпазу, лактазу, α-галактозидазу. Працюючи разом, вони допомагають запустити шлунок на кожен день.

Ензібар 6 – базова формула з 6 ферментів, для «запуску» шлунку коли відчуваєш, що він ніби «став».

ЕНЗІБАР 6 забезпечує:

  • · Оптимальне травлення
  • · Допомагає «запустити» шлунок, який «став»
  • · Позбавляє важкості у шлунку

ЕНЗІБАР 6 рекомендовано застосовувати по 2-3 таблетки з кожним прийомом їжі.

Реклама дієтичної добавки. Ензібар 6 не є лікарським засобом. Є застереження при застосуванні — дивись листок‑вкладиш. DMUA.ENZ.20.09.1